Ceremonie świeckie

ZEUS

W zakładzie pogrzebowym w Opolu oferujemy szeroką gamę organizowanych pogrzebów, w tym także ceremonie świeckie.

Ceremonia świecka to uroczystość pogrzebowa, która nie jest związana i nie podlega pod konkretne wyznanie religijne. Jest to opcja dedykowana osobom chcącym pochować zmarłego, który nie utożsamiał się z żadną religią. Ceremonie świeckie dedykowane są dla każdej rodziny i polegają na skupieniu się na pamięci zmarłego, bez uwzględnienia jego wyznania religijnego.

pogrzeb świecki

Pogrzeb świecki

Pogrzeby świeckie mogą zawierać elementy takie jak mowa pogrzebowa, historie z życia zmarłego, pokaz zdjęć, poezja. Ceremoniom świeckim często towarzyszy dopasowana pod preferencje zmarłego muzyka.

Pogrzeb świecki pozbawiony jest jakichkolwiek symboli i nawiązani religijnych. Przebieg i charakter uroczystości ma odzwierciedlać jego osobowość i życie.

Misją zakładu pogrzebowego Zeus Opole jest pełna szacunku organizacja pogrzebu świeckiego, która uczci pamięć i życie ich bliskiego. Celem zakładu pogrzebowego jest zapewnienie rodzinie wsparcia i ciepła, a także zapewnienia, że uroczystość jest dostosowana do ich potrzeb i preferencji.